Jakub "Kamel" Hończ

Staszek Karpiel-Bułecka

Ripzone i Powder Room to uznane marki w świecie snowboardowym, specjalizujące się w odzieży przeznaczonej dla sportów wyczynowych. Kolekcje oferują ubrania do surfingu, snowboardu i skateboardu. Produkt Ripzone sprzedawane są w ponad 30 krajach na całym świecie.

Założone w 1993 roku Ripzone i Powder Room przez braci Mike'a i Paul'a Dyonów są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych kanadyjskich marek odzieżowych, oferujące wyjątkową jakość zapewniając przy tym przystępne ceny.

Ripzone i Powder Room to marki będące od 9 lat oficjalnymi sponsorami Kanadyjskiej Federacji Snowboardowej (CFS) zrzeszającej najlepszych kanadyjskich zawodników. W ubraniach Ripzone i Powder Room kanadyjscy snowboardziści już dwukrotnie uczestniczyli w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. W Turynie w 2006 oraz ponownie w Vancuver w 2010 roku, gdzie takie tuzy jak Maëlle Ricker, Jasey Jay Anderson i Mike Robertson przekraczali metę w ubraniach Ripzone i Powder Room zapewniając Kanadzie dwa złote i jeden srebrny medal.

Także polscy snowboardziści cenią markę Ripzone. Jakub "Kamel" Hończ nosi kurtkę i spodnie X5 zapewniające 7 000 g/m2/24h oddychalności i nieprzemakalność do 10 000 mm, zaprojektowane przez riderów Ripzone, łączące wysoką jakość wykonania z niepowtarzalnym stylem.